XXX zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Józefów 12.11.2016 – fotorelacja

imgp060412 listopada w Józefowie odbyło się kolejne z cyklu zgrupowanie kata i kumite dla zawodników. Pomimo, że odbywały się w tym samym dniu dwie inne duże imprezy (XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Szczecinek 12.11.2016, II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała 12.11.2016) na zgrupowaniu stawiło się ponad 80 zawodników z Warszawy, Ciechanowa, Gdyni, Piaseczna, Błonia, Józefowa, Otwocka, Zielonki, Ząbek, Ostrowi Mazowieckiej, Lesznowoli, Czarnej Białostockiej, Łomży.  Organizatorem był Klub Sportów Walki Bushi sensei Pawła Juszczyka i składało się treningu kata w formie występu z oceną punktową oraz treningu kumite obejmującego omówienie zmian w przepisach, rozgrzewkę, trening praktyczny nowych przepisów oraz 15 dwuminutowych pojedynków.

Fotorelacja z seminarium w Józefowie