KSW Bushi rozpoczyna współpracę ze światową organizacją World Kyokushin Budokai (WKB)

wbk_logoInformujemy, że z dniem 9 stycznia 2017 r. jednogłośną decyzją członków Zarządu i instruktorów Klubu Sportów Walki BUSHI,  klub rezygnuje z członkostwa w International Karate Organization (IKO) kierowanej przez Kancho Shokei Matsui.

Jednocześnie klub staje się członkiem światowej organizacji World Kyokushin Budokai i polskiej organizacji World Kyokushin Budokai Poland.

Klub Karate Kyokushin BUSHI TEAM będzie kontynuował współpracę z IKO.

Zmiana przynależności organizacyjnej KSW Bushi nie będzie miała w najbliższym czasie wpływu na aktywności tradycyjnie organizowane wspólnie przez oba kluby pod marką BUSHI DOJO. Dotyczy to w szczególności obozu zimowego w Murzasichlu i obu obozów letnich.

Więcej o motywach przejścia do WKB.