Zima – obóz Murzasichle 11-18.02.2017 – podsumowanie

grupówka zima 2017W dniach 11-18 lutego 2017 w miejscowości Murzasichle w Tatrach Polskich odbył się XXV Zimowy Obóz Treningowy BUSHI DOJO. W obozie wzięło udział ok 100 karateka z Klubu Sportów Walki BUSHI shihan Pawła Juszczyka i ok 30 karateka z klubu BUSHI TEAM sensei Krzysztofa Markowskiego. Uczestnicy obozu byli podzieleni na grupy wiekowe i wg zaawansowania w karate. Treningi i inne zajęcia na obozie prowadziło ośmiu instruktorów. Uczestnicy mieli możliwość jazdy na nartach. Ponadto odbyła się  wycieczka w góry, do Zakopanego i do aqaparku. Poza treningami dzieci miały wiele różnych atrakcji – zabawy i gry splotowe, paintball i grę nocną. W ciągu całego obozu uczestnikom towarzyszyła pikana, słoneczna pogoda.

Przebywający na obozie zawodnicy wzięli udział w treningu kumite, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, w którym uczestniczyło ok 100 zawodników z 10 klubów IKO, WKB i WKO współpracujących z Okręgowym Związkiem Karate Województwa Mazowieckiego i przebywających w tym czasie w okolicy na obozach.