XVIII Mistrzostwa KSW Bushi 23.04.2017

IMGP6732

23.04.2017 odbyły się w hali sportowej Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie XVIII Mistrzostwa Klubu Sportów Walki BUSHI.

W zawodach wzięło udział 165 najmłodszych zawodników ze wszystkich sekcji klubu. Uczestnicy rywalizowali w konkurencji kumite, (wolna walka kontaktowa w formule knock down), kata (tradycyjne formy karate), walk na tarczach (uderzanie w tarczą treningową), walk reżyserowanych oraz w dwóch  konkurencjach sprawnościowych – torze przeszkód i teście sprawnościowym (skok w dal z miejsca, zwis na drążku i skłon do przodu oceniający gibkość). Rozegrano osobne kategorie dla osób trenujących w grupach początkujących.

Zwycięzcy Mistrzostw otrzymali puchary i dyplomy a wszyscy uczestnicy medale za udział oraz nagrody rzeczowe.

Współorganizatorem Mistrzostw było Integracyjne  Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. Imprezę otworzył przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu Rady Miasta Józefów Miasta Józefów Paweł Kołodziej. Zniżki na swoje usługi dla wszystkich medalistów ufundował gabinet dentystyczny AS-MED z Otwocka. Banery i dyplomy wydrukowała firma ARMATE z Józefowa.  Zwycięzców osobiście dekorował Chuck Norris.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom i dziękujemy wszystkim klubowiczom i rodzicom, którzy pomogli w organizacji Mistrzostw.

 Poniżej link do fotorelacji z zawodów.

Galeria zdjęć XVIII MISTRZOSTWA KSW BUSHI