Turniej HEROS CUP, Warszawa 04.06.2017

Świetnie spisali się młodzi zawodnicy klubu na turnieju Heros Cup. który odbył się 4 czerwca w Warszawie. Dwudziestoosobowa reprezentacja zdobyła aż dziesięć pierwszych miejsc, a niejednokrotnie przedstawiciele KSW Bushi rywalizowali ze sobą w walkach finałowych.

Pierwsze miejsca zdobyli:

 • Kamil Kisiel
 • Wojciech Soboń
 • Piotr Augustynowicz
 • Błażej Polak
 • Aleks Wadych
 • Filip Rutkowski
 • Borys Zabłocki
 • Jan Kacprzak
 • Agata Ściesińska
 • Weronika Walicka

Drugie miejsca zdobyli:

 • Marcel Kempiński
 • Wiktor Jackowski
 • Adam Różański

Trzecie miejsca zdobyli:

 • Dawid Głasek
 • Jakub Gębala
 • Patryk Kowala
 • Karol Utrata
 • Marczak Julia

Ponadto KSW Bushi reprezentowali Bartek Sobiczewski oraz Wojciech Wachowiak. Opiekunami grupy byli sensei Mikołaj Pałyska, Wiktor Bidas. Krystian Witak, Malwina Jerzak oraz senpai Zbigniew Rutkowski. W roli sędziego wystąpiła sensei Agnieszka Winek.

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy rodzicom za pomoc!

AW