Badania sportowe – Józefów czwartek 21.09.2017

kolejka na badania 21.09

Badania sportowe nie są konieczne do udziału w treningach karate, jednak zainteresowane osoby mają taką możliwość. Przypominamy, że badania są niezbędne do udziału w większości turniejów karate.

Zawodników zapraszamy na badania sportowe w czwartek 21 września w Dojo Michalin Józefów-Michalin ul. Sienkiewicza 2.

Badania 21 września przeznaczone są dla zawodników, startujących na zawodach: Kyokushin Cup Zielonka 16.09, Tataria Cup 23.09, Challenger 30.09. Badania dla pozostałych chętnych odbędą się 5 października.

Zobacz w kalendarzu nadchodzące turnieje.

Zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń mailem na adres [email protected]  do dnia 19.09 (wtorek). Na podstawie zgłoszeń zostanie stworzony godzinowy harmonogram wejść na badania, który zostanie umieszczony na naszej stronie (www.szkolawalki.pl)  20.09 (środa).

Szczegółowe informacje o koniecznych dokumentach (cząstkowe badania laboratoryjne, Formularz Badania Podmiotowego, Książeczka sportowo – lekarska) 

Przypominamy, że badania ważne są pół roku. Opłata 40 zł od osoby.