Warszawska Olimpiada Młodzieży, Warszawa 30.09.2017

30 września 2017 reprezentacja Klubu Sportów Walki Bushi wzięła udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Karate Kyokushin. Pięcioosobowa ekipa KSW Bushi wróciła ze stolicy z pięcioma medalami.

W zawodach wzięło udział około 160 zawodników z klubów z Warszawy i powiatów około warszawskich zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Relacja:

Kamil Kisiel (kat. juniorów młodszych do 55 kg) po trzech wygranych walkach, z czego dwóch zakończonych przed czasem, zdobył pierwsze miejsce.

Zuzanna Dąbrowska (kat. kadetek do 50 kg) uplasowała się na drugiej pozycji.

Oskar Gębala (kat. kadetów do 50 kg) po bardzo udanych walkach zajął trzecią lokatę.

Karol Utrata (kat. młodzików do 40 kg) mimo znacznej niedowagi do granicy kategorii zaliczył bardzo dobry występ i ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium. Utrata wystąpił również w konkurencji kata, w której dzięki dynamicznym wykonaniom technik zajął drugie miejsce.

Ponadto KSW Bushi reprezentował Stanisław Jędrkiewicz który tym razem wrócił bez medalu. W roli sekundantów tym razem wystąpili rodzice zawodników, którym kadra trenerska KSW Bushi składa serdeczne podziękowania za pomoc.

Turniej ten był dla startujących na nim zawodników ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy organizacji WKB, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 14-15 października 2017.