Turniej „Young Oyama’s Cup”, Bydgoszcz 28.10.2017

Udany występ zaliczyli zawodnicy Klubu Spotów Walki Bushi na turnieju „Young Oyama’s Cup”, który odbył się 28 października 2017 w Bydgoszczy. Na najwyższym stopniu podium stanęli Szymon Olpiński, Antoni Sawka oraz Weronika Józefowska.

Galeria:

Turniej w Bydgoszczy zgromadził 240 zawodników z 24 klubów z terenu całej Polski.

Pierwsze miejsca zajęli:

  • Szymon Olpiński (kat. juniorów pow. 75 kg)
  • Weronika Józefowska (kat. dziewcząt do 9 lat, pow. 30 kg)
  • Antoni Sawka (kat. chłopców do 11 lat, do 35 kg)

Na drugim miejscu stanęli:

  • Aleks Wadych (kat. chłopców do 11 lat, do 35 kg)
  • Zuzanna Dąbrowska (kat. dziewcząt do 15 lat­, do 50 kg)

Trzecie miejsca zdobyli:

  • Mateusz Majchrzak (kat. chłopców do 15 lat, do 55 kg)
  • Patryk Kowala (kat. chłopców do 9 lat, do 30 kg)
  • Piotr Augustynowicz (kat. chłopców do 9 lat, pow. 35 kg)

Ponadto klub reprezentowali Stanisław Jędrkiewicz, Bartłomiej Sobiczewski, Stanisław Kwaśniak. W roli sędziego wystąpił shihan Paweł Juszczyk, a w roli sekundantów sensei Mikołaj Pałyska, sensei Agnieszka Winek i senpai Szymon Olpiński. W klasyfikacji drużynowej KSW Bushi uplasował się na wysokiej, czwartej pozycji.