Turniej Młodzików OZKWM Mazovia Cup Radzymin 29.10.2017

Na turnieju młodzików Okręgowego Związku Karate Woj. Mazowieckiego KSW Bushi wystawił 7 zawodników, którzy zdobyli 4 złote medale. Na całym turnieju było 16 kategorii i 101 zawodników co pokazuje znakomitą skuteczność naszej reprezentacji.

  • 1 miejsce – Gębala Oskar (kat. młodzików do 50 kg)
  • 1 miejsce – Gębala Jakub (kat. kadetów do 40 kg)
  • 1 miejsce – Żebrowski Maciej  (kat. młodzików do 40 kg)
  • 1 miejsce – Ściesińska Agata  (kat. kadetek do 35 kg)
  • 3 miejsce – Such Natalia (kat. młodziczek do 50 kg)
  • 3 miejsce – Rutkowski Filip (kat. kadetów do 35 kg)

Galeria

Ponadto klub reprezentował Karol Utrata. W roli sędziego wystąpił Paweł Juszczyk, a w roli sekundantów sensei Agnieszka Winek, sensei Mikołaj Pałyska oraz Zbyszek Rutkowski.

Warto przypomnieć, że było to już trzecie ważne wydarzenie tego weekendu. W piątek około 100 klubowiczów wzięło udział w Lidze Bushi, sędziowanych walkach sparingowych w Dojo, w sobotę jedenastoosobowa reprezentacja wystartowała w Bydgoszczy, a w niedzielę siedmiu zawodników reprezentowało klub na Turnieju Młodzików.

AW