XXXIV Puchar Polski Seniorów i XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików, Wrocław, 09.12.2017

Sześcioosobowa ekipa zawodników klubu wzięła udział w XXXIV Pucharze Polski Seniorów i XIV Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików Karate Kyokushin, który odbył się we Wrocławiu z udziałem 489 zawodników z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Złoty medal wywalczył tam Szymon Olpiński a srebrny Kamil Kisiel.

Bezdyskusyjnym zwycięstwem w Pucharze Polski zakończył swoje występy w juniorach Szymon Olpiński (kategoria juniorów pow. 75 kg) potwierdzając swoja pozycję najbardziej obiecującego młodego zawodnika w polskim karate kontaktowym. W grudniu Olpiński kończy 18 lat i na wiosnę będziemy już go mogli oglądać na zawodach dla seniorów.

Doskonały występ zaliczył także Kamil Kisiel, który po dwóch wygranych walkach przegrał w finale i otocznie zdobył z srebro w kategorii juniorów młodszych do 60 kg.

Pozostali reprezentanci KSW Bushi czyli Krystian Witak (kat seniorów do 70 kg), Wiktor Bidas (kat seniorów do 75 kg) oraz Oskar Gębala (kat młodzik do 60 kg) oraz gościnnie występujący w barwach KSW Bushi zawodnik IFK z Ukrainy Jaroslav Kavraskyi (kat seniorów do 70 kg) odpadli niestety w walkach eliminacyjnych.

Funkcje kierownika ekipy KSW Bushi w czasie Pucharu Polski pełniła sensei Malwina Jerzak.