Treningi w ferie szkolne 15-23 stycznia 2018 i wysokość składek członkowskich KSW Bushi w styczniu 2018

Przypominamy, że kwota którą wpłacacie do KSW Bushi w związku z uczestnictwem w treningach karate i cross workout nie jest, w sensie formalnym, opłatą za zajęcia tylko składka członkowską stowarzyszenia, którym jest KSW Bushi. Zgodnie z uchwała Zarządu, jest ona stała we wszystkich miesiącach, w których odbywają się treningi, czyli od września do czerwca. W sezonie 2017/2018 wynosi ona 130 zł. Ze względu na silny związek naszych zajęć z rytem nauki szkolnej oraz to, że większość treningów odbywa się w szkolnych salach gimnastycznych, jesteśmy w stanie zagwarantować, że zajęcia odbywać się będą w dniach nauki szkolnej, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dana szkoła nie udostępnia sali lub innych pomieszczeń na zajęcia.

Większość uczestników zajęć, z własnego wyboru, uczestniczy w treningach 2 razy w tygodniu.

Osoby, które chcą więcej trenować lub odrobić zajęcia, w których nie mogli wziąć udziału, lub które nie odbyły się, mogą uczestniczyć w dodatkowych treningach bez dalszych opłat, mając do wyboru wiele sekcji działających na „linii otwockiej”. Czyli system jest taki że płacąc 130 zł można trenować nawet codziennie w najbliższej okolicy. Przypominamy również, że co trzeci członek najbliższej rodziny może uczestniczyć w zajęciach za darmo.

Regularne i terminowe opłacanie składek pozwala na istnienie pewnej społeczności, która umożliwia jej członkom, Wam lub Waszym dzieciom, rozwój w karate kyokushin na bardzo wysokim poziomie. Składek KSW Bushi nie należy traktować jak opłaty za bułkę w sklepie J

Dwa tygodnie stycznia 2018 to ferie szkolne. W tym czasie odbywać się będą treningi w DOJO MICHALIN w Józefowie-Michalinie przy ul. Sienkiewicza 2 w następujących dniach:

• Poniedziałek 15 stycznia 2018
  • Środa 17 stycznia 2018
  • Poniedziałek 22 stycznia 2018
  • Środa 24 stycznia 2018

wg poniższego planu:

• Dzieci 18.00 – 19.00
  • Cross workout z elementami karate (worki) (młodzież od rocznika 2003 i dorośli) 19.15 – 21.00

Treningi poprowadzą senpai Patryk Olewniak i sensei Krystian Witak .

Wiemy, że dla części rodzin opłacanie składek jest poważymy obciążeniem finansowym. Dlatego osoby, dla których, w związku z feriami, trudne jest zapłacenie całej kwoty składki, w styczniu będą mogły zapłacić połowę czyli 65 zł.

W imieniu Zarządu KSW Bushi
Prezes Paweł Juszczyk