Mistrzostwa Polski Północnej PFKK w Kościerzynie i Polish Fighter Cup w Malanowie 17.03.2018

Dziesięcioosobowa ekipa KSW Bushi na Mistrzostwach Polski Północnej PFKK w Kościerzynie zdobyła jedenaście medali.W seniorach: Łukasz Helt zdobył złoto, a Wiktor Durel i Szymon Lechniak brąz. W kategoriach juniorów Filip Rutkowski złoto w kumite i srebro w kata, Zuza Dąbrowska, Mateusz Majchrzak, Weronika Józefowska złoto w kumite, Patryk Kowala srebro w kumite i w kata, Aleks Wadych brąz w kumite. Warto dodać, że we wszystkich kategoriach były walki o 3 miejsce.

Na Polish Fighter Cup w Malanowie reprezentował nas Błażej Polak i Jan Lewon. W turnieju uczestniczyło ok. 180 zawodników w tym ekipa rosyjska z Kaliningradu. Błażej Polak (kat. chłopcy 7-8 lat powyżej 25 kg zdobył pierwsze miejsce, a Jan Lewon (kat chłopców 11-12 lat do 37 kg) uplasował się na trzecim miejscu.

Wkrótce obszerna relacja.