Trening Street Workout – Cross 27.03.2018

Wszystkich klubowiczów mamy przyjemność zaprosić, na Trening Street Workout – trening kalisteniczny, dostępny dla uczestników zajęć cross i karate bez względu na poziom wytrenowania (od rocznika 2005).

Cross 27 marca 2018 (wtorek) godz.: 19:00 – 20:30
Dojo Michalin ul. Sienkiewicza 2

Zajęcia poprowadzi Paweł Koch, aktualny Mistrz Polski w podciąganiu ciężarowym w kat 80 kg.

Trening ma na celu:

  • poprawę techniki ćwiczeń z ciężarem własnego ciała
  • poznanie nowych ćwiczeń siłowych
  • poznanie ćwiczeń niezbędnych do startu w Pucharze Józefowa w Podciąganiu (19 maja 2018)

Więcej:

Podczas treningu odwiedzą nas również reporterzy lokalnej gazety HaloOtwock (zdjęcia i film).Klubowicze posiadający stroje lub koszulki klubowe, proszeni są o ubranie się w nie. Po treningu Cross-a, o godz. 20:30 odbędą się treningi karate  wg normalnego planu. Trening dostępny jest dla młodzieży od rocznika 2005 i dorosłych. Dla wszystkich klubowiczów szkolenie jest bezpłatne.

/Street Workout – trening kalisteniczny, bazuje na ćwiczeniach z własną masą ciała. Wszystkie wykonywane ćwiczenia są wielostawowe, czyli angażujące podczas ruchu kilka partii mięśni jednocześnie. Główną zaletą tego treningu jest jego prostota, a zarazem wszechstronność w budowaniu siły i sportowej sylwetki./

 Informacje: Paweł Juszczyk  602 617 018