XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa 4.11.2017

Zapraszamy na osiemnastą edycję Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa (miasto między Warszawą a Otwockiem). Od tego roku będzie to turniej otwarty dla zawodników z klubów ze wszystkich organizacji karate.

Zawody we wszystkich kategoriach będą rozegrane w pełnych przepisach kyokushin.

Podobnie jak rok temu, rozegrane będą osobne kategorie KUMITE DLA POMARAŃCZOWYCH PASÓW (do 14 lat). Doświadczenia poprzednich turniejów pokazują, że oddzielenie osób początkujących oraz gęsty podział na kategorie wagowe bardzo podnosi bezpieczeństwa zawodników.

Rozegrana będzie także konkurencja kata open, czyli bez podziału na kategorie wiekowe, a jedynie z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Przewidziane są także kategorie dla SENIORÓW oraz SENIORÓW PIERWSZY KROK.

Informacje:

REJESTRACJA:

Rejestracja dla klubów na stronie Fightec

Relacje filmowe z poprzednich edycji imprezy. Zobacz koniecznie! 🙂